2015 YILI FUAR TAKVİMİMİZ

tak

Easy White teknolojisini kullanarak işlediğimiz  kromsuz deri & kürk ürünlerimizi, uluslararası deri fuarlarında lanse etmeye devam edeceğiz. Özellikle Avrupalı ayakkabı üretici müşterilerimizden yoğun talep aldığımız Easy White ürün grubumuz, 2015 yılında ve ilerleyen dönemlerde sağlığa ve çevreye olan pozitif etkilerinden dolayı yoğun talep görecektir.

Easy White teknolojisiyle birlikte deri işlentisinde kullanılan su miktarı yarı yarıya düşüyor ve atık suyun içerisindeki tuz miktarı %80 daha az oluyor. Bu şekilde tabaklanan kürkler krom, alkali ve asit içermiyor. Böylece çevreye zararlı herhangi bir atık madde oluşmadığı gibi insan sağlığına pozitif etkileri olan deri & kürk mamüller elde ediliyor.

Türkiye’de bu teknolojiyi kullanan ilk tabakhane olmamız ve ARGE çalışmalarına verdiğimiz önem neticesinde, müşterilerimizden gördüğümüz taktir bizi mutlu ediyor ve bu konuda daha yoğun araştırmalar yapmak için bizi motive ediyor.

Bu kromsuz deri işleme teknolojimizin yanı sıra moda sektörüne yönelik ayakkabılık & giysilik & şapkalık kürk ve cavallino ürünlerimizi tanıtacağız. Ayrıca medikal kuzu postu ürünlerimizi de sergileyeceğimiz 2015 yılı deri & kürk fuar takvimimizi buradan inceleyebilirsiniz.

Deri fuarlarının yanı sıra ayakkabı markalarımız Pegia ve Art Goya’nın kışlık koleksiyonlarını lanse etmek üzere; Riva Del Garda (İtalya), Micam Milano ve Aymod (İstanbul) ayakkabı fuarlarında katılımcı olarak ürünlerimizi sergileyeceğiz.

Ayrıca UGG bot kategorimizde geliştirdiğimiz “Waterproof Pegia” koleksiyonumuzu müşterilerimizin beğenisine sunacağız.

Başarılarımızı perçinleyen ve hedeflerimize ulaşmada bize büyük fayda sağlayan bu fuarlarda, ziyaretimize gelen tüm dostlarımıza ve müşterilerimize teşekkür ederiz.