Ayakkabı Fabrikası

4

İstanbul Atatürk Havalimanı’na 4 km mesafede bulunan 3500 m2 ayakkabı fabrikamızda, AR-GE ekibimiz, uzman kadromuz ve teknolojik üretim bantlarımız ile Pegia, Art Goya ve dünyaca ünlü ayakkabı markalarına üretim yapıyoruz.

Pegia Plaza adını taşıyan ayakkabı fabrikamıza 14 Şubat 2013 Sevgililer Günü’nde büyük bir aşkla taşındık. İş güvenliği standartlarına uygun ve çalışan refahı göz önünde bulundurularak dizayn edilen Pegia Plaza, Avrupalı iş ortaklarımızın sıkı çalışma koşullarından başarıyla geçmektedir.

Dinamik ekibimiz, işinin ehli ayakkabı ustalarımız, ileri teknolojimiz ve ilk günkü heyecanımız ile Pegia Plaza’da üretilen her bir çift ayakkabıyı Amerika Birleşik Devletleri’nden Çin’e, Sibirya’dan Güney Afrika’ya ihraç eder duruma geldik.

2

Kalitenin devamlı geliştirilmesi gerektiğini biliyoruz. Bu doğrultuda, iş yapış süreçlerimizi düzenli olarak inceliyor ve iyileştirmeler yapıyoruz. Fabrikamıza giren hammaddeleri ( taban, toka, deri vs. ) düzenli olarak kalite ve kimyasal uygunluk testlerine gönderiyoruz.

Ayakkabı fabrikamızın içerisinde bulunan AR-GE departmanımızda, tasarımcılarımız ve ayakkabı teknik ustalarımız devamlı olarak çalışmalar yapıyor. Art Goya ve Pegia koleksiyonlarının yanında, dünyaca ünlü markalar için tasarımlar yapıp, teknik olarak kusursuz ayakkabılar geliştiriyoruz ve üretimlerini gerçekleştiriyoruz.