Erdoğan Deri?

aboutus

we are the experts of sheepskin

1998 yılında deri fabrikası olarak kurulan Erdoğan Deri, süreç içerisinde ayakkabı ve deri konfeksiyon üretimine de başlamıştır. Günümüzde deri & kürk sektörünün farklı ve yenilikçi bir yüzü olarak; uzman ekibi, tecrübesi ve teknolojisi ile çalışmalarına devam etmektedir.

Çorlu’da bulunan 10.000 metrekare entegre deri & kürk fabrikasında, 100 kişilik uzman kadrosu ve ileri teknoloji makine parkurunda yerli & yabancı müşterilerinin güvenilir ve güçlü deri & kürk tedarikçisi olarak faaliyet göstermektedir.

Ayrıca, Yenibosna’da bulunan merkez binasında; deri konfeksiyon ve ayakkabı ARGE çalışmalarını ve üretimini yapan ihracatçı bir deri firmasıdır.

Çorlu deri fabrikasında; konfeksiyon & tekstil sektörü, ayakkabı sektörü, otomotiv ve boya sanayi gibi birçok farklı sektöre yönelik deri ve kürk imalatı yapılmaktadır. Bu kürkler hem iç hem de dış piyasadaki müşterilere direkt olarak sunulduğu gibi; talepleri doğrultusunda tüm tasarım ve üretim süreçlerini de kapsayan kürk ceket ve kürklü bot üretimi de yapılmaktadır. ARGE çalışmaları ve alanının en iyisi uzman ekiple, müşterilerin talep ettikleri ürünler en hızlı ve kaliteli bir şekilde tedarik edilmektedir.

Çorlu’da bulunan tabakhanemize işlenmek üzere gelen tüm ham deriler, ithal edildikleri ülkelerde uzman ekibimiz tarafından tek tek seçilmektedir.

Bütün iş süreçlerimizde, insan sağlığına ve doğaya zararlı işlemlerden kaçınarak, bütün artıklarımızı arıtıyoruz. Ürünlerimize düzenli olarak Formaldehit, AZO ve Krom Altı testleri uyguluyoruz. Bütün Erdoğan Deri çalışanlarını; enerji verimliliği ve çevre temizliği konusunun ilk önceliğimiz olduğu konusunda bilinçlendiriyoruz.