Markalar

pegia

Yolumuza deri firması olarak devam ederken, 2007’de Pegia ayakkabı markamızı lanse ettiğimizde amacımız, dünya üzerinde en doğudan en batıya modern, stil sahibi ve ne istediğini bilen kadınların ilgisini çekmekti. Ayakkabı üretimine başladığımız ilk günden beri bu hedeften sapmayıp kaliteli, hakiki deri & kürk kendine özgü tasarımlarıyla ayakkabı koleksiyonları oluşturduk.

→ www.pegia.com

artgoya

Ayakkabı sektöründeki tecrübe ve birikimlerimizi daha geniş kesimlere ulaştırabilmek için Art Goya markasını oluşturduk. Kaliteden ödün vermeden ve trendleri yakından takip ederek, kendine has tarzıyla hazırladığımız Art Goya koleksiyonları; her kesime, her yaş grubuna hitap ediyor.

→ www.artgoya.com

medisa

Sheepycare markasıyla ürettiğimiz medikal kürkler ve bu kürklerden imal edilen anne & bebek ve sağlıklı yaşam ürünleri; sağlık sektörü başta olmak üzere birçok alanda kullanılmaktadır. Türkiye’de medikal kuzu postu imal eden ve bunları dünyaya pazarlayan ilk firmayız. Sheepycare ürünleri Avrupa ve Amerika’dan özenle seçilerek ithal edilen ham kuzu kürklerinden özel yöntemlerle tabaklanıp çevreye zarar vermeden üretilmektedir.

→ www.sheepycare.com

derimarket

Müşterilerimiz açısından güvenli ve kolay alışveriş odaklı bir yaklaşım izleyerek oluşturduğumuz Derimarket.net, deri ve kürk kullanılarak üretilmiş ürünlerin satışa sunulduğu bir e-ticaret sitesidir. Medikal kuzu postlarından, ayakkabı ve aksesuarlara kadar yüzlerce ürün sunulmaktadır.

→ www.derimarket.net