Yeşil Dünya

green worldtm

Kurulduğumuz günden bu yana “insan sağlığı” ve “doğanın korunması” konuları tüm önceliklerimizin başında geldi. Bütün deri & kürk tabaklama işlemlerimizi ve iş yapış süreçlerimizi bu değerleri göz önünde bulundurarak şekillendirdik.

Tekirdağ / Çorlu’da bulunan deri & kürk fabrikamızın tüm atıkları, arıtma tesisinde işlem görerek, doğaya zararlı maddelerden arındırılıyor.

İstanbul’da bulunan ayakkabı fabrikamızdan çıkan kağıt atıklar, geri dönüştürülmek üzere kağıt fabrikalarına gönderiliyor. Fabrikamızından çıkan parça deri ve kürkler toplanarak yurtdışına ihraç ediliyor. Bu şekilde çevreye atık olarak karışmadığı gibi, ülke ekonomimize döviz katkısı sağlıyor.

Erdoğan deri yönetimi ve firmamızdaki her çalışanımız, imalat süreçlerimizin her aşamasında gerekli önlemlerin alınması ve çevreye verilebilecek olumsuz etkilerin en aza indirilmesi gerekliliğinin farkındadır. Faaliyet, ürün ve hizmetlerimizden etkilenen çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve çevre halkının sağlığını ve güvenliğini gözetmeyi kendimize görev edinip, gelecek nesiller adına çevreyi ve doğal hayatı koruma bilinciyle hareket ediyoruz. Gelecek nesillere daha yeşil ve daha yaşanabilir bir gelecek bırakmak için payımıza düşeni yapıyoruz.